KONTAKT

Nazywam się Arkadiusz Mazur.  Jestem pomysłodawcą i koordynatorem projektu SIDERIUS.

Z wykształcenia jestem ekonomistą. Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ale także Szkołę Praw Człowieka przy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka w Warszawie oraz studia podyplomowe w zakresie Wyceny Przedsiębiorstw i Modelowania Finansowego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Zawodowo jestem przedsiębiorcą z ponad dwudziestoletnim stażem specjalizującym się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw, ich finansowaniu oraz konstruowaniu umów o charakterze strategicznym. Jako Ekspert Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Warszawie specjalizuję się w negocjacjach: umów handlowych, połączeń i podziałów firm, spraw pracownicznych, restrukturyzacji zadłużeń.

Jako doświadczony mediator sądowy, legitymuję się dużą skutecznością w doprowadzaniu do ugód, satysfakcjonujących dla każdej ze stron.

Jako biegły wyceny przedsiębiorstw dokonuję rzetelne i bezstronne wyceny przedsiębiorstw niezależnie od formy prawnej przyjętej do ich prowadzenia.

mail

Telefon

602-290-442

mail

mail

a.mazur@siderius.pl

godziny pracy

24/7

Dla klientów objętych opieką Sideriusa jesteśmy bez limitu o każdej porze.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić się na konsultację, możesz wysłać do nas wiadomość, a my na pewno skontaktujemy się z Tobą!