MISJA

Jesteśmy grupą specjalistów z zakresu Doradztwa Życiowego. Zajmujemy  się w rozwiązywaniem i zażegnywaniem Kryzysów. Jesteśmy grupą fachowców z rożnych dziedzin, w tym Prawa, Medycyny, Psychologii. W tym, czym się zajmujemy na co dzień, jesteśmy Dobrzy i Skuteczni. Robimy to już od wielu lat i mamy Moc Doświadczeń Praktycznych, która sprawia, że efekty naszych działań są widoczne, a często Spektakularne.
Rozpoczynając współpracę z nami masz pewność Solidnej i Rzetelnej Pomocy.


Gwarantujemy Pełne Wsparcie, polegające na:
-Rozpisaniu strategii radzenia sobie z sytuacją kryzysową,
-Udziale w negocjacjach,
-Mediacjach,
-Postępowaniach sądowych.


Organizujemy bądź reorganizujemy Twój Biznes, porządkujemy Twoje Sprawy Rodzinne, w tym relacje z małżonkiem, partnerem, dziećmi, a także Sprawy Zdrowotne, głównie z zakresu Zdrowia Psychicznego.
Kryzys dotyka rożne dziedziny życia, a nasze podejście jest Podejściem Holistycznym. Nie bierzemy pod uwagę wycinka Twojej egzystencji, ale staramy się naszą uwagą objąć jej całość, tak aby nie rozwiązać problemu na tu i teraz ale dać Ci szansę na Spokojne i Satysfakcjonujące Życie w Przyszłości. Znajdziesz w nas zatem Pełne Oparcie w wymiarze tak Profesjonalnym a także Czysto Ludzkim. Jesteśmy bowiem Powiernikami i Doradcami w Twoich Trudnych Życiowych Chwilach.  

01. SKUTECZNOŚĆ

W tym, czym się zajmujemy na co dzień, jesteśmy dobrzy i skuteczni

02. DOŚWIADCZENIE

Robimy to już od wielu lat i mamy moc doświadczeń praktycznych, która sprawia, że efekty naszych działań są widoczne, a często spektakularne

03. POMOC

Rozpoczynając współpracę z nami masz pewność solidnej i rzetelnej pomocy

Gwarantujemy pełne wsparcie, polegające na:

Pomoc w sprawach rodzinnych

pomoc w sprawach zdrowotnych

naprawa twojego biznesu

Podejście

HOLISTYCZNE

Nie bierzemy pod uwagę wycinka Twojej egzystencji, ale staramy się naszą uwagą objąć jej całość, tak aby nie rozwiązać problemu na tu i teraz ale dać Ci szansę na spokojne i satysfakcjonujące życie w przyszłości. Znajdziesz w nas zatem pełne oparcie w wymiarze tak profesjonalnym a także czysto ludzkim.

Gwarantujemy profesjonalne podejście. Do dyspozycji kompetentny specjalista

Dyskrecja

Zaufasz nam i zyskasz

zespół

Siderius

Porozmawiajmy

Jeśli nie jesteś pewny czy nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania, albo posiadasz specyficzne potrzeby, skontaktuj się z nami na wstępną konsultację.