MISJA

Powołaliśmy do wspólnego działania grupę specjalistów z zakresu Doradztwa Biznesowego i Życiowego. Zajmujemy  się w rozwiązywaniem i zażegnywaniem Kryzysów. Niewątpliwie rozstanie wspólników lub rozwód są jednymi z poważniejszych wyzwań przed jakimi można stanąć. W takim momencie nie musisz być sam. Jesteśmy grupą fachowców z rożnych dziedzin, w tym Prawa, Biznesu, Finansów i Psychologii. W tym, czym się zajmujemy na co dzień, jesteśmy Dobrzy, Skuteczni i Dyskretni. Robimy to już od wielu lat i mamy Moc Doświadczeń Praktycznych, która sprawia,                 że efekty naszych działań są widoczne, a często Spektakularne.
Rozpoczynając współpracę z nami masz pewność Solidnej, Rzetelnej i Dyskretnej Pomocy.


Gwarantujemy Pełne Wsparcie, polegające na:
-Opracowaniu strategii wyjścia z sytuacji kryzysowej,
-Udziale w mediacjach,
-Postępowaniach sądowych,
-Pomocy psychologicznej.


Zreorganizujemy Twój Biznes, uporządkujemy Twoje Sprawy Rodzinne, w tym relacje z małżonkiem, partnerem, dziećmi, a także Sprawy Zdrowotne, głównie z zakresu Zdrowia Psychicznego.
Kryzys dotyka rożne dziedziny życia, a nasze podejście jest Podejściem Holistycznym. Nie bierzemy pod uwagę wycinka Twojej egzystencji, ale staramy się naszą uwagą objąć jej całość, tak aby nie rozwiązać problemu na tu i teraz, ale dać Ci szansę na Spokojne i Satysfakcjonujące Życie w Przyszłości. Znajdziesz w nas zatem Pełne Oparcie w wymiarze tak Profesjonalnym a także Czysto Ludzkim. Jesteśmy bowiem Powiernikami i Doradcami w Twoich Trudnych Życiowych Chwilach.  

SKUTECZNOŚĆ

W tym, czym się zajmujemy na co dzień, jesteśmy dobrzy i skuteczni

DOŚWIADCZENIE

Robimy to już od wielu lat i mamy moc doświadczeń praktycznych, która sprawia, że efekty naszych działań są widoczne, a często spektakularne

POMOC

Rozpoczynając współpracę z nami masz gwarancję uzyskania solidnej, rzetelnej i dyskretnej pomocy

Gwarantujemy pełne wsparcie, polegające na:

Pomoc w sprawach rodzinnych

naprawa twojego biznesu

pomoc w sprawach zdrowotnych

Gwarantujemy profesjonalne podejście. Do dyspozycji kompetentni specjaliści

Dyskrecja

Zaufaj nam, a odzyskasz spokój

Life Support

Siderius

Porozmawiajmy

Jeśli nie jesteś pewny czy nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania, albo posiadasz specyficzne potrzeby, skontaktuj się z nami na wstępną konsultację.